Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja

Jonna Piipponen-Karkulowski
P. 050 340 2746
jonna.piipponen-karkulowski@lahdenlahimmaispalvelu.fi

Kotipalvelu

Maritta Rahunen, palveluohjaaja
P. (03) 875 590/050 342 9965
maritta.rahunen@lahdenlahimmaispalvelu.fi

Ikäihmisten vapaa-ajan toiminta

Kaisu Keisala, projektikoordinaattori
P. 050 431 9937
kaisu.keisala@lahdenlahimmaispalvelu.fi

Minna Hernesniemi, projektityöntekijä
P. 050 448 1202
minna.hernesniemi@lahdenlahimmaispalvelu.fi

Vapaaehtoistoiminta

Maarit Ahlqvist, Lahden Lähimmäispalvelun vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
p. 050 322 2853
maarit.ahlqvist@lahdenlahimmaispalvelu.fi

Hanna Virtanen, Päijät-Hämeen vapaaehtoistoiminnan alueellinen koordinaattori
p. 050 436 2251
hanna.virtanen@lahdenlahimmaispalvelu.fi
www.phvapaaehtoistoiminta.fi

Käyntiosoite

Laaksokatu 15, 15140 Lahti (Wanhan Herran vieressä)
P. (03) 875 590/050 342 9965
toimisto@lahdenlahimmaispalvelu.fi

Kulkuyhteydet Lahden Lähimmäispalvelulle:
LASSI 19. Lähtee torilta D2 -pysäkiltä. Lähin pysäkki on Kannaksenkadun ja Laaksokadun kulmassa.